Kalender gewijzigde wedstrijden Oost-Vlaanderen ALL CAT

Datum Reeks Week Thuisploeg Bezoekers
02/10/2022 14:30 3e afdeling 13 KP MISTRAL D KPC DE BEVERS A
02/10/2022 14:30 4e afdeling 13 PC REYNAERT F PC APOLLO B
02/10/2022 14:30 4e afdeling 13 PC CHAPOO E PC ZELZATE B
09/10/2022 14:30 3e afdeling 14 PC CHAPOO D PC REYNAERT E
09/10/2022 14:30 4e afdeling 14 PC OUDENAARDE B PC ZELZATE B
16/10/2022 14:30 3e afdeling 15 PC REYNAERT E PC GENT A
16/10/2022 14:30 4e afdeling 15 KPC ALOSTA C PC TERHEIDEN C
16/10/2022 14:30 4e afdeling 15 PC HEIRNIS A PC DONKMEER D
16/10/2022 14:30 2e afdeling 12 PC ZELZATE A PC CHAPOO C
23/10/2022 14:30 3e afdeling 16 PC MOESKROEN C PC CHAPOO D
30/10/2022 14:30 2e afdeling 14 PC ZELZATE A PC LOKEREN A
06/11/2022 14:30 4e afdeling 18 PC ZELZATE B KPC ALOSTA C
13/11/2022 14:30 3e afdeling 19 PC CHAPOO D KP MISTRAL D
13/11/2022 14:30 4e afdeling 19 PC HAESEVELD C PC OUDENAARDE B
13/11/2022 14:30 4e afdeling 19 KPC ALOSTA C PC HEIRNIS A
13/11/2022 14:30 2e afdeling 16 PC LOKEREN A KPC ALOSTA B
20/11/2022 14:30 2e afdeling 17 PC VERBROEDERING C PC ZELZATE A
27/11/2022 14:30 4e afdeling 21 PC HEIRNIS A PC REYNAERT F
27/11/2022 14:30 4e afdeling 21 KPC DE BEVERS B PC APOLLO B
27/11/2022 14:30 2e afdeling 18 PC ZELZATE A PC TERHEIDEN B
04/12/2022 14:30 Ere afdeling 2 PC DONKMEER A PC CHAPOO A
04/12/2022 14:30 2e afdeling 11 PC DONKMEER B PC LOKEREN A
11/12/2022 14:30 3e afdeling 22 KPC SCHORPIOEN C KP MISTRAL D
11/12/2022 14:30 3e afdeling 22 PC MOESKROEN C PC REYNAERT E
11/12/2022 14:30 4e afdeling 22 PC HAESEVELD C PC ZELZATE B
11/12/2022 14:30 4e afdeling 22 PC APOLLO B KPC ALOSTA C
18/12/2022 14:30 Ere afdeling 11 PC CHAPOO A PC DONKMEER A
08/01/2023 14:30 3e afdeling 2 KPC DE BEVERS A KP MISTRAL D
08/01/2023 14:30 4e afdeling 2 PC APOLLO B PC REYNAERT F
08/01/2023 14:30 4e afdeling 2 PC ZELZATE B PC CHAPOO E
08/01/2023 14:30 2e afdeling 3 PC CHAPOO C PC ZELZATE A
15/01/2023 14:30 3e afdeling 3 PC REYNAERT E PC CHAPOO D
15/01/2023 14:30 4e afdeling 3 PC ZELZATE B PC OUDENAARDE B
22/01/2023 14:30 3e afdeling 4 PC GENT A PC REYNAERT E
22/01/2023 14:30 4e afdeling 4 PC TERHEIDEN C KPC ALOSTA C
22/01/2023 14:30 4e afdeling 4 PC DONKMEER D PC HEIRNIS A
22/01/2023 14:30 2e afdeling 5 PC LOKEREN A PC ZELZATE A
29/01/2023 14:30 3e afdeling 5 PC CHAPOO D PC MOESKROEN C
05/02/2023 14:30 2e afdeling 7 KPC ALOSTA B PC LOKEREN A
12/02/2023 14:30 4e afdeling 7 KPC ALOSTA C PC ZELZATE B
12/02/2023 14:30 2e afdeling 8 PC ZELZATE A PC VERBROEDERING C
19/02/2023 14:30 2e afdeling 17 PC DONKMEER B PC REYNAERT D
26/02/2023 14:30 3e afdeling 8 KP MISTRAL D PC CHAPOO D
26/02/2023 14:30 4e afdeling 8 PC OUDENAARDE B PC HAESEVELD C
26/02/2023 14:30 4e afdeling 8 PC HEIRNIS A KPC ALOSTA C
26/02/2023 14:30 2e afdeling 9 PC TERHEIDEN B PC ZELZATE A
05/03/2023 14:30 2e afdeling 15 KPC ALOSTA B PC VERBROEDERING B
05/03/2023 14:30 2e afdeling 16 PC DONKMEER B PC TERHEIDEN B
12/03/2023 14:30 4e afdeling 10 PC REYNAERT F PC HEIRNIS A
12/03/2023 14:30 4e afdeling 10 PC APOLLO B KPC DE BEVERS B
19/03/2023 14:30 3e afdeling 11 KP MISTRAL D KPC SCHORPIOEN C
19/03/2023 14:30 3e afdeling 11 PC REYNAERT E PC MOESKROEN C
19/03/2023 14:30 4e afdeling 11 PC ZELZATE B PC HAESEVELD C
19/03/2023 14:30 4e afdeling 11 KPC ALOSTA C PC APOLLO B